skip to Main Content
021-49183 tgop.co@gmail.com

درباره ما


گروه تولیدی بازرگانی ایده پژوهان نامدار در سال 1389 در قالب یک شرکت سهامی خاص تاسیس گردید و فعالیت خود را در بازار قطعات یدکی خودرو در حوزه تولید، تهیه، صادرات ، واردات و خدمات پس از فروش آن آغاز نموده.
لطف پروردگار، فکر،ایده،تلاش و همت بالای مجموعه ایده پژوهان نامدار برند IPNC را ساخته و پرورده است،از همین رو از سال 1390 جهت رعایت اصول فضای استاندارد بازرگانی IPNC به ثبت رسیده است.
ریشه شکوفایی IPNC پایبندی به اصل کیفیت مداری، صداقت و گارانتی واقعی بوده و این مهم آن را به برندی اطمینان بخش تبدیل نموده است.
در راستای رعایت حقوق مصرف کنندگان، خط مشی کیفیت شرکت ایده پژوهان بر اساس ترکیبی از همکاری با بزرگترین تولیدکنندگان داخلی دارای رده های کیفی A و گواهینامه های بین المللی ISO/TS 16949 و ISO 9001 و همچنین معتبرترین تولیدکنندگان خارجی که محصولات تولید آنان توسط شرکت های بین المللی بازرسی و تأیید شده و ترمیم گردیده است.
هدف گذاری ایده پژوهان برای ایجادیک سازمان پیشرو و دستیابی به کیفیتی هرچه بالاتر در زمینه ی قطعات خودرو باعث شد تا گام در عرصه ی تولید نهاده و با بهره گیری از تکنولوژی های روز، مطالعات علمی دقیق و توجه به ایده های خلاقانه و خوش فکر ایرانی، اقدام به تأسیس چند واحد تولیدی مجهز، اتوماتیک و پیشرفته نماید.
در حال حاضر تولید سنسور اکسیژن با دانش فنی دلفای آمریکا اماده بهره برداری بوده و به زودی پس از طی مراحل آزمایشات عملکرد، کیفیت و تأیید نهایی در زنجیره فروش شرکت قرار خواهد گرفت.
گستره ای به وسعت تأمین 1400 قلم کالای اساسی و مصرفی با نظارت و کنترل کیفی دقیق توسط متخصصین کارآزموده و مجرب برند IPNC را تبدیل به برندی نام آشنا در صنعت خودرو نموده است.
از دیدگاه ایده پژوهان(آنچه بیش از کیفیت، استاندارد، رقابت و ضمانت اهمیت دارد کرامت انسانی و بهبود کیفیت زندگی در همه ابعد این صنعت می باشد.)

Back To Top